קולנוע  מדע בדיוני

קולנוע זר
אתר המוקדש כולו לקולנוע הזר, הכולל מידע עדכני על כל הסרטים שהופקו מחוץ לגבולות ארה"ב ובריטניה. האתר מדרג את הסרטים הטובים ביותר, מציג ביוגרפיות של במאים, תסריטאים ושחקנים ועוד. באתר מנגנון חיפוש לניווט נוח. 
שבת,22/07/06 http://www.foreignfilms.com/
הוסף הערה על האתר בקרת תוכן
האחים וורנר
האתר הרשמי של האחים וורנר, בו תוכלו לברר הכל ולהתעדכן בסרטים החדשים וסדרות הטלוויזיה של האחים וורנר. האתר זכה להיכלל בין עשרת האתרים הפופולאריים ביותר באינטרנט בתחרות "אתר השנה 
שבת,22/07/06 http://www.warnerbros.com/
הוסף הערה על האתר בקרת תוכן
הפורטל הישראלי של מופע הקולנוע של רוקי
שער קהילת "מופע הקולנוע של רוקי" בישראל, המכיל מידע רב על התופעה שהתחיל הסרט לפני שנים, גם כאן בארצנו הקטנטונת. בין השאר: פורומים, סקרים, תמונות וכתבות. 
שבת,22/07/06 http://www.rhps.co.il/
הוסף הערה על האתר בקרת תוכן
לגו הוליוודי
יפני אחד, חובב לגו וקולנוע, ישב, חשב, פינטז והקים את האתר הזה, שמשלב את שתי האהבות. התוצאה: מצגות לגו מרשימות להבהיל של הסרטים האהובים עליו ביותר. תמצאו כאן סצינות לגו מ'מטריקס', 'מונטי פייטון', 'דספרדו' ואחרים. ואתם חשבתם שראיתם כבר הכל. 
שבת,22/07/06 http://www.geocities.co.jp/
הוסף הערה על האתר בקרת תוכן
חדשות הקולנוע
מגזין חדשות ורכילות מתעשיית הקולנוע. באתר תמצאו מידע אודות סרטים שלא ידעתם שבהכנה תמונות פפארצי של כוכבים ישר מהסט, ביקורות סרטים, פורומים ושאר דברים לפני הגעתם למסך 
שבת,22/07/06 http://aint-it-cool-news.com/
הוסף הערה על האתר בקרת תוכן
Dogma
קומדיה בכיכובם של בן אפלק, מאט דיימון, סלמה הייק, אלאניס מוריסט ואחרים. באתר תוכלו לקרוא על העלילה וההפקה של הסרט, השחקנים, לצפות בתמונות וקטעי וידאו, לקרוא ראיונות עם השחקנים ועוד. 
שבת,22/07/06 http://www.dogma-movie.com/
הוסף הערה על האתר בקרת תוכן
פשוט מושלמת
אתר המוקדש למלכת סרטי השוליים בתעשיית הסרטים בארצות הברית, הלא היא כריסטינה ריצ'י. האתר מכיל פרטים ביוגרפים ופילמוגרפים על הכוכבת הצעירה, גלרית תמונות, מאמרים, חדשות ודואר למעריצים. 
שבת,22/07/06 http://www.angelfire.com/ri/cricci/
הוסף הערה על האתר בקרת תוכן
The Sync
Real Video פסטיבל סרטים און-ליין, בו מוצגים מדי חודש סרטים מז'אנרים שונים אנימציה, דוקומנטרים, עלילתיים וקצרים ומקבלים ציון ע"י הגולשים כך שמדי יום משתנים הסרטים ה"זוכים". לצורך צפיה בסרטים עליכם להצטייד בתוכנת 
שבת,22/07/06 http://www.thesync.com/festival/
הוסף הערה על האתר בקרת תוכן
קארטה קיד
לחובבי הנוסטלגיה, אתר המרכז מידע נרחב על סדרת סרטי הקארטה המפורסמת, קארטה קיד. כאן תמצאו פרטים על השחקנים וצוות ההפקה, תמונות וקישורים לאתרים נוספים. תמיד נעים להיזכר. 
שבת,22/07/06 http://www.fast-rewind.com/kkid/
הוסף הערה על האתר בקרת תוכן
מג ראיין
אתר העוסק בשחקנית האמריקאית המצליחה כשהארי פגש את סאלי .מידע וקישורים נוספים בכתבה . Youve Got Mail 96 מג ראיין , 
שבת,22/07/06 http://megryan.com/
הוסף הערה על האתר בקרת תוכן
12345678910...


בטוח לילדים  לא בטוח לילדים  לא יודע
 
© 1996-2020 - תג - שירותי אינטרנטMulti Domain SSL